Otelimiz Hakkında

Tatil deneyiminizi mükemmel kılmak için kararlıyız!

Fourway Hotel, 2011 yılında Hatay ilimizin Dörtyol ilçesinde kurulmuştur. Yumurtalık'tan İskenderun'a kadar uzanan bu geniş hat dahilindeki ilk 4 yıldızlı otel olan Fourway Hotel, 58 odası (2 VIP oda, 3 Connection oda, 1 Engelli odası ve 6'sı Large olmak üzere toplam 52 Standart oda) ve 130 yataklı konaklama hizmetinin yanında bünyesinde bulundurduğu SPA Merkezi, Balo Salonu, Toplantı Salonu, Alakart Restoranı ve Kafeterya üniteleri ile hizmet vermektedir.

Bütün odalarımızda Klima, Minibar, LCD TV digitürk ve uydu yayını ile, Telefon, Saç kurutma makinası, Kablosuz internet bağlantısı, Elektronik kasa mevcuttur.


MİSYONUMUZ

Sürekli gelişme ve iyileştirme politikaları uygulayarak sektörde önemli bir marka olmak, Hatay ilinde turizm değerlerine katkı sağlamak. Ülkemizin tanıtım ve gelişmesine destek olan bir işletme olmak.


VİZYONUMUZ

Etik değerlere ve ticaret ahlakına bağlı bir şekilde, insana değer veren ve insana yatırım yapan, müşteri memnuniyetinin bilincinde kalıcığa ve hizmet kalitesine odaklanan bir işletme olmak


DEĞERLERİMİZ

Misafirperverlik

Güleryüz, samimiyet ve şeffaflık

Hizmette mükemmellik

Yeni fikirleri ve konseptleri uygulamak

%100 misafir memnuniyeti

Sektörde yenilikçi ve öncü olmak

Global bir şirket olmak

Güvenilirlik ve bağlılık

Misafirlerimizin önceliklerini önemsemek

Güçlü yönetim yapısı


MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

Fourway Hotel olarak kalıcı konuklar edinmenin değerine inanıyoruz. Mutlu, verimli ve güler yüzlü çalışanları ile; misafirlerimizin, istek, ihtiyaç ve beklentilerine uyumlu ürün ve hizmeti vererek unutulmaz bir konaklama imkanı sağlamayı hedefliyoruz.


TEMİZLİK

Disiplinli ve deneyimli çalışanlarımızla otelimizin temizliğini titizlikle üstleniyor, bu alanda misafirlerimizden aldığımız övgülerin gururunu yaşıyoruz.


KONFOR

Hızla gelişen teknolojiyi kurumsal yapımızın ve iş anlayışımızın vazgeçilmez bir yardımcısı haline dönüştürerek misafirlerimize her türlü konforu sunuyor, muhteşem bir konaklama tecrübesi yaşatıyoruz.

 
 
.Yükleniyor